Misyon & Vizyon

Misyon

Yaşanabilir yarınlar için güneş enerjisi… Ferterm Enerji olarak,  insanı ve tabiatı önemseyen, ürün ve hizmet anlayışımızla sektörümüzde yer almaktayız. Siz değerli müşterilerimize karşı duyduğumuz sorumlulukla hayatınızı kolaylaştıracak ve hayata değer katacak projelere destek vermeyi; her geçen gün enerji ve su kaynaklarımız azalırken, geliştirdiğimiz ürünler sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlayarak, sürdürülebilir geleceğe ve bütçenize katkı sağlamayı misyon edindik. Bu bağlamda; Doğadan aldığımız enerji ile çevreye zarar vermeden müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli, kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışı ile sektörümüzde yeniliğin öncüsü olan kurumsal bir firma olmaktır.

Vizyon

Yenilikçilikten ödün vermeden müşterimizin beklentilerini karşılamak, onlara doğru ürünleri devamlı ve düzenli olarak sunmak, satıştan sonra da müşterimizin yanında olmak bizim görevimizdir.

Ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak bu alandaki talepleri eksiksiz bir şekilde karşılamak ve şirketimizi uluslararası bir firma haline getirip dış pazarda da adımızı duyurarak saygın ve güvenilir bir firma olmaktır.

İş ahlakına uygun ve şeffaf olmak, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, ahlaki kurallara ve kanunlara uymak ilkemizdir. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek ve dürüstlük bizim için çok önemlidir. Faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalarda kültürel ve sosyal değerlere saygı gösteririz.